Zapaľovač, čo vydrží navždy

Zapaľovač je často vnímaný ako spotrebný produkt, ktorý si kúpite v trafike, párkrát ho použijete a potom Vám ho niekto zoberie, alebo ho jednoducho stratíte a kúpite si ďalší. Musí to ale tak byť?

Nie, nemusí. Preto sme sa rozhodli založiť internetový obchod, kde máte na výber z veľkého množstva zapaľovačov, ktoré Vám vydržia nie mesiace, ale roky, až desaťročia. Hlavnou značkou v ponuke je Zippo, ktoré presne vystihuje náš postoj. Nielenže si kúpite krásny benzínový zapaľovač, ktorý si môžete vybrať z viac ako 500 modelov, ktoré sa neustále obmieňajú, ale získate k nemu aj doživotnú záruku. Áno, dobre čítate. Doživotnú. Ak zapaľovač z akéhokoľvek dôvodu prestane fungovať, zašlete ho k nám, prípadne do servisného strediska Zippo, a do dvoch týždňov ho máte naspäť, opravený. Cena opravy? Zadarmo. Navždy. Nemusíte si odkladať doklad o kúpe, stačí, že je to Zippo.

K zapaľovačom navyše poskytujeme aj gravírovanie. Najčastejšie gravírujeme na zapaľovače určené ako darček, pri každom zapálení si obdarovaný spomenie na osobu, ktorá mu zapaľovač dala. V kombinácií s doživotnou zárukou na funkčnosť? Na nezaplatenie.

Produkt pridaný do obľúbených
Aktuality
19. 11. 2023

Zippo uviedlo na trh novinku pre všetkých milovníkov klasických fajok. Zippo insert na plyn, ktorý má špeciálne umiestnený plameň na bočnej strane. Na Slovensku a v Česku sa dá momentálne kúpiť jedine u nás.


Viac aktualít